1.Закінчити рівняння реакцій та розтавити коефіцієнти:

1.Аl+H2PO4=2.Na2O+HCL=3.BaCl2+H2SO4=2.Здійснити перетворення CO2->H2CO4->Li2CO2->LiClпжпжпжсрочно надапж​

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

1. 2Al+2H3PO4=2AlPO4+3H2↑

Na2O+2HCl=2NaCl+H2O

BaCl2+H2SO4=BaSO4↓+2HCl

2. CO2+H2O<>H2CO3

H2CO3+2LiOH=Li2CO3+2H2O

Li2CO3+2HCl=2LiCl+CO2↑+H2O