Укажіть схему реакції йонного обміну у водному розчині, під час якої утворюється осад: 1.NaNO3 +

KCl → 2.H2SO4+К2CO3 → 3.AgNO3 + KCl → 4.H3PO4 + KOH →

Ответы на вопрос

Отвечает Драгінда Віка.

Ответ:

3. AgNO3+KCI = AgCI(осад)+KNO3

Отвечает Кинцурашвили Милана.

1. NaNO3+KCl=NaCl+KNO3 осадка не будет

2. H2SO4+K2CO3=H2CO3+K2SO4 осадка не будет

3. AgNO3+KCl=AgCl (осадок)+KNO3

4. H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O осадка не будет