Який обєм етану вступив у реакцію з киснем якщо в результаті утворилось 0.5 вугликислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Дарья.
       x                 0,5моль
2C2H6+ 7O2 = 4CO2 + 6H2O
2моль                 4 моль
х=0,25 моль
V(C2H6) = 0,25 * 22,4 = 5,6 л
Ответ: 5,6 л