У цьомуУ розчині гідроген флуориду об'ємом 1 л міститься 2 г цієї кислоти.розчині кількість

речовини йонів Гідрогену становить 0,008 моль. Яка кількістьречовини флуорид-іонів у цьому розчині? До яких кислот відносять флуориднукислоту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левочко Роман.

Флуоридна або плавикова кислота вноситься до слабких кисдот6, хоча є дуже токсичною.

HF=диссоц=H(+)+F(-)

nH(+) =nF(-) =0,008 моль

додатково:

кількість кислоти: n(HF)=2/20=0,1 моль

мольна концентрація кислоти: С=0,1/1=0,1 моль/л

ступінь дисоціації кислоти: а=0,016/0,1=0,16