Де більший процентний вміст карбону в co2 чи у co? Розв'язок ​


Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.
W 1 ( C ) = n (C) • Ar(C) = 1 • 12 = 12 / Mr = 12 / Mr(CO2) = 12/ 44 = 0,272 або 27,2%
W 2 ( C ) = 12 / Mr(CO) = 12/28 = 0,428 або 42,8%
У co більший ніж у со2