Де більший процентний вміст карбону в co2 чи у co?​


Ответы на вопрос

Отвечает Костюхін Богдан.

Ответ :

В СО.

Объяснение :

Mr(C) = 12.

Mr(CO) = Ar(C) + Ar(O) = 12 + 16 = 28.

W(C) = Mr(C)/Mr(CO) = 12/28 43%.

Mr(C) = 12.

Mr(CO2) = Ar(C) + 2*Ar(O) = 12 + 2*16 = 12 + 32 = 44.

W(C) = Mr(C)/Mr(CO2) = 12/44 27%.