Визначте масові частки всіх елементів (%), що входят до складу сульфатної кислоти. ........дуже

терміновотре!!! допоможіть)))

Ответы на вопрос

Отвечает Польская Кристина.
Для цього ми використаємо молекулярну масу сульфатної кислоти та атомні маси елементів, що входять до неї.
Mr(H_2SO_4)= 2+32+64=98 
98 г/моль - 100%
W(H)= \frac{1*2}{98} *100=2 %
W(S)= \frac{32}{98} *100 = 32.65%
W(O)= \frac{16*4}{98} *100=65.35%