В склянку, що містила 60мл води насипали 20г солі і ретельно перемішали. Як зміниться масова частка

солі в розчині, якщо до розчину, що утворився додати ще 10г солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Данил.

Ответ:

w(солі)=20г÷60+20г*100=25% це з 20 г солі

Тепер додаємо 20 +10=30

w(солі)=30÷60+30*100=33,3г це з 30 г солі

Объяснение:

переписать ответ