Помогите пожалуйста Напишіть продукти реакцій, поставте коефіцієнти, укажіть тип реакції А) P + O

2 = Б) Cu + O 2 = В) СО 2 + Н 2 О = Г) SO 3 + H 2 O =

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

А) 4P + 5O 2 =P2O5 сполучення

Б) 2Cu + O 2 =2CuO сполучення

В)  СО 2 + Н 2 О =H2CO3 сполучення

Г)  SO 3 + H 2 O =H2SO4 сполучення

Реакції сполучення

Пояснення: