Найдите степень диссоциации электролита , который ионизирует 75 Ионов на каждые 25 Ионов.


Ответы на вопрос

Отвечает Дидич Катя.

Ответ:Степень диссоциации (α) електроліту можна знайти, використовуючи співвідношення між іонами, які дисоціюють і не дисоціюють, за наступною формулою:

α = (кількість дисоційованих іонів) / (загальна кількість часток, що існують після диссоціації).

Ваше спостереження вказує, що на кожних 25 іонів іонізується 75 іонів. Тобто, в кожному молекулі електроліту дисоціює 75/(25+75) часток.

Розрахунок степені диссоціації:

α = 75 / (25 + 75) = 75 / 100 = 0.75.

Отже, степінь диссоціації цього електроліту дорівнює 0.75, або 75%.

Объяснение: