Яку масу речовини необхідно додати до 90г воды, щоб отримати розчин з масовою часткою розчиненої

речовини 10 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Заручевных Дарья.

Ответ:

10 гр

Объяснение:

w(р-ра)=m(в-ва):m(р-ра)*100%

m(в-ва):m(р-ра)=0.1

m(р-ра)=10*m(в-ва)

m(р-ра)=m(в-ва)+90

10*m(в-ва)=m(в-ва)+90

10*m(в-ва)-m(в-ва)=90

9*m(в-ва)=90

m(в-ва)=10 гр