Скільки грам карбонатної кислоти можна отримати при повному розчиненні 10 л вуглекислого газу у

воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Ванюхина Настя.

h2o+co2=h2co3(обратимо)

n(co2)=v(co2)/vm=10/22.4=0.45моль

n(co2)=n(h2co3)=0.45 моль

m(h2co3)=n(h2co3)×M(h2co3)=0.45×62=28 г