Яка кількість речовини оцтового альдегіду прореагувала з амоніачним розчином арґентум оксиду, якщо

при цьому виділилось 4,86г

Ответы на вопрос

Отвечает Егунёва Валерия.

Ответ:

CH3CHO+Ag2O=CH3COOH+2Ag

1 моль---------------------------2 моль

n(Ag)=10.8/108=0.1 моль

Ch3CHO)=0.1/2=0.05 моль

m(CH3CHO)=44*0.05=2.2 г