експериментальним шляхом установіть, чи взаємодіє етанова кислота з нерозчинними основами. для

проведення досліду використовуйте свіжовиготовлений осад основи купрум(ІІІ) гідроксиду. Дам 20балів

Ответы на вопрос

Отвечает Кладов Алексей.
CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl
2CH3COOH + Cu(OH)2 =  Cu(CH3COO)2 + 2H2O