Обчисліть масу (г) води в залізному купоросі FeSO4 ∙ 7H2O масою 139 г


Ответы на вопрос

Отвечает Власов Богдан.
M(FeSO4*7H2O)=56+32+64+14+112=278 г/моль
w(H2O)=126/278=0,45(45%)

139 г - 100 % 
   x  г - 45 %
 x=45*139/100=62,55 г