9. Обчисліть відносні молекулярні маси гідроксидiв Барію та Калію.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутя Виктория.

Відповідь:

Mr[Ba(OH)2] = Ar[H] * 2 + Ar[Ba] + Ar[O] * 2 = 1* 2 + 137 + 16 * 2 = 171г/моль

Mr[KOH] = Ar[H] + Ar[K] + Ar[O] = 1 + 39 + 16 = 56г/моль

Пояснення:

Отвечает Ребцовская Карина.

Mr(Ba(OH)2) = Ar(Ba) * N(Ba) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) = 137 * 1 + 16 * 2 + 1 * 2 = 171;

Mr(KOH) = Ar(K) * N(K) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) = 39 * 1 + 16 * 1 + 1 * 1 = 56.