визнач, скільки грамів ферум 2 сульфіду FeS можна одержати, якщо в реакцію сполучення вступають 7 г

заліза й 4 г сірки

Ответы на вопрос

Отвечает Трухман Дарья.

Ответ:

Объяснение:

n(Fe)=7/56=0,125(моль)

n(S)=4/32=0,125(моль)

За рівнянням реакції :

n(FeS)=n(Fe)=n(S)= 0,125

m(FeS)=88•0,125