Під час термічного розкладу 15,6г гідроксиду трьозвалентного металу утворилося 10,2г його оксиду.

Який це метал? Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Щигорев Владимир.

Відповідь:

2Me(OH)3=Me2O3+3H2O

m(H2O)=15,6-10,2=5,4г

M(H2O)=18г/моль

n(H2O)=5,4/18=0,3моль

nMe(OH)3:nH2O=2:3

n(Me(OH)3)=0,3*2/3=0,2моль

M(Me(OH)3=15,6/0,2=78г/моль

M(Me)=78-(1+16)*3=27г/моль

Me-AI-алюминий

Пояснення: