Скільки атомів міститься в білому фосфорі формула якого р4 кількістю речовин 0,025


Ответы на вопрос

Отвечает Ямалдинова Сабина.

дано

n(P4) = 0.025 mol

-------------------------

N(P4) -?

N(P4) = n(P4) * N(A) * n = 0.025 * 6.02*10^23 * 4 = 0.602*10^23 атомов

ответ 0.602*10^23 атомов