11. Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: Mg + H2SO4→CaO + HCl →NaOH + HNO3 →K2O +

H3PO4 →Al(OH)3 + HNO3 →K2SiO3 + H2SO4 →​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясова Алёна.

Mg+H2SO4=MgSO4+H2. CaO+2HCl=CaCl2+H2O. NaOH+HNO3=NaNO3+H2O

3K2O+2H3PO4=2K3PO4+3H2O. Al(OH)3+3HNO3=Al(NO3)3+3H2O. K2SiO3+H2SO4=K2SO4+H2SiO3