Визначте молекулярну формулу алкану ,шустина випадів якої за повітрям становить 2,966.


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Константин.

Ответ:

C6H14

Объяснение:

M(CnH(2n+2))=M(пов)*d=29*2,966=86г/моль

12n+2n+2=86

14n=84

n=6

C6H14