Відносна молекулярна маса речовини, яка складається із двох атомів Літію, одного атома Карбону й

трьох атомів Оксигену, дорівнює: а) 126; б) 67; в) 35; г) 74.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбуз Даша.

Ответ:

Объяснение:

Литий 2*7=14
углерод 12
кислород 3*16=48
14+12+48=74