Обчисліть і вкажіть масу 1,204 * 10(23) її молекул води​


Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

n(H2O)=1,204*10^23/6,02*10^23=0,2 моль

m(H2O)=0,2*18=3,6 г.