Розклали барій карбонат кількістю речовини 0,2 моль.Утворений оксид розчинили в хлоридній

кислоті.Яка маса утвореної солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Живаев Артур.

BaCO3=Ba0+Co2

BaO+ 2 HCl =BaCl2+H20

N(bao)= 0.2 моль

N(bacl2)= 0.2 моль

m(bacl2)= 0.2*208=41.6  г