Обчисліть масу цинку необхідного для одержання водню порція містить 3,01 * 10^23 атомів. ПОМОГИТЕ

ПЖ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Толстунов Кирилл.

Ответ:

Для розрахунку маси цинку необхідно використати молярну масу цинку та кількість атомів цинку.

Молярна маса цинку (Zn) дорівнює 65,38 г/моль.

Задано кількість атомів цинку: 3,01 * 10^23 атомів.

Для розрахунку маси використаємо формулу:

маса = (кількість атомів × молярна маса) / Авогадроєве число.

Маса = (3,01 * 10^23 атомів × 65,38 г/моль) / 6,022 * 10^23 атомів/моль.

Після обчислень:

Маса ≈ 98,94 г.

Таким чином, для отримання водню порція, яка містить 3,01 * 10^23 атомів цинку, необхідно використати близько 98,94 г цинку.

Отвечает Орлов Андрей.

Дано:

N(H₂) = 3,01*10²³

Знайти:

m(Zn) - ?

Розв'язання:

1) Zn + H₂SO₄ → ZnSO₄ + H₂;

2) n(H₂) = N(H₂) / NA = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ = 0,5 моль;

3) n(Zn) = n(H₂) = 0,5 моль;

4) m(Zn) = n * M = 0,5 * 65 = 32,5 г.

Відповідь: Маса Zn становить 32,5 г.