Wystarczającą ilość roztworu azotanu srebra dodano do 10 ml 15% roztworu HCL (p=1,07 g/ml).Ile

gramów osadu powstało?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабудько Оксана.

Відповідь:

6,3 г

Пояснення:

об'єм HCl у розчині V = 10мл*15/100 = 1,5 мл
маса HCl у розчині m = 1,5 мл*1,07 г/мл = 1,605 г
1,605.....................x
HCl + AgNO3 = AgCl↓+HNO3
36,46..................143,32

x=1,605*143,32/36,46 г = 6,3 г