Обчислити масу води,яку необхідно додати до 60 г 60% розчину оцтової кислоти, щоб отримати 9%

розчин столового оцту. Будь ласка допоможіть!!!!25 балів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.
(60г / (60г + W r )) * 100% = 9%
(60г / 60г + W r )) = 0.09
60 г = 0,09 * ( 60г + W r )
60г = 5.4 + 0.09W г
убираем 5.4г с 2 сторон
54.6 г = 0,09W г
W = 54.6г / 0.09
W ≈ 606.67г