50 г розчину з масовою часткою солі 20% змішали із 200 г розчину з масовою часткою цієї солі 5%.

Обчисліть масову частку солі у розчині. Скажіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Танюша.

Ответ:

Объяснение:

B першому розчині:

m1=50*20%=50*0,2=10г

В другому розчині:

m2=200*5%=200*0,05=10г

Масова частка солі у розчині:

(10+10)/(200+50)=20/250=

=0,08=8%

Отвечает Дьякова Софья.

w(вещества)=m(вещества)/m(раствора)×100%

m1 (вещества) = 50 × 0,2 = 10 г

m2 (вещества) = 200 × 0,05 = 10 г

w(вещества в новом растворе) = 10 + 10/50+200 = 20/250 = 0,08 (8%)

Ответ: 8%