До 20г цукру додали 280г води. Визначте масову частку цукру у розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Пухова Алина.

Дано:

m(цукру) = 20 г

m(води) = 280 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(цукру) = m(цукру) + m(води) = 20 + 280 = 300 г;

2) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 300 = 6,67%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 6,67%.