обчислити масу калій гідроксиду що вступить в реакцію з розчином сульфатної кислоти 196 г і масовою

часткою 25%​

Ответы на вопрос

Отвечает Дан Валерия.

Ответ:

Маса KOH = (25 / 100) * 196 г = 0,25 * 196 г = 49 г.

Объяснение:

Мольна маса KOH:

Маса атома K (калію) = 39,1 г/моль.

Маса атома O (кисню) = 16 г/моль.

Маса атома H (водню) = 1 г/моль.

Мольна маса KOH = 39,1 г/моль (K) + 16 г/моль (O) + 1 г/моль (H) = 56,1 г/моль.

Тепер ми знаємо мольну масу KOH, і ми можемо використовувати масову частку для обчислення маси KOH у розчині H2SO4.

Масова частка KOH в розчині = 25%, що означає, що в 100 г розчину міститься 25 г KOH.

Тепер обчислимо масу KOH, використовуючи масову частку і масу розчину H2SO4:

Маса KOH = (Масова частка KOH / 100) * Маса розчину H2SO4

Маса KOH = (25 / 100) * 196 г = 0,25 * 196 г = 49 г.