Дуже чекаю відповіді Напишіть по одному рівнянню реакцій між двома газами, внаслідок яких

утворюються: 1. одна рідина; 2. один газ; 3. два гази; 4. одна тверда речовина; 5. одна тверда речовина та одна рідина; 6. одна тверда речовина та один газ; 7. одна рідина та один газ. Агрегатні стани реагентів і продуктів реакцій наведено за атмосферного тиску та температури +25˚С, але припустимі реакції, що відбуваються за інших умов.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленов Никита.
1. 2Н2(г) + О2(г) =2 Н2О(ж)
2. N2(г) + 3H2(г) = 2NH3 (г)
3.2CH4(г) + O2(г) = 2CO(г) +4H2(г) 
4. NH3(г) + HCI(г) = NH4CI(т)
5. 2РН3(г) + 4О2 (г)=Р2О5(т) + 3Н2О (ж)
6. 2РН3 (г) + 2РCI3(г) =Р4 (т) + 6HСI(г)
7.2Н2S(г) + 3O2(г) = 2SO2(г) + 2H2O(ж)