Задача 1 У 200 г розчину натрій хлориду з масовою часткою NaCl 25 % додатково розчинили 20 г NaCl.

Обчисліть масову частку солі в одержаному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Никита.

Відповідь:

m1(розч)=200г

w1=25%

m2(солі)=20г

w2-?

m1(солі)=200*25/100=50г

m3(солі)=50+20=70г

m2(розч)=200+20=220г

w2=70*100/220=31,8%

Пояснення: