У воді масою 75г розчинили натрій гідроксид масою 25г. яка масова частка лугу в розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чарыева Маралочка.

Ответ:

Близько 25%

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі, спершу знайдемо загальну масу розчину:

Маса розчину = маса води + маса натрій гідроксиду

Маса розчину = 75 г (вода) + 25 г (натрій гідроксид) = 100 г

Тепер можна знайти масову частку лугу в розчині, використовуючи формулу:

Масова частка лугу = (Маса натрій гідроксиду / Загальна маса розчину) * 100

Масова частка лугу = (25 г / 100 г) * 100 ≈ 25%

Отже, масова частка лугу в розчині становить близько 25%.

Отвечает Куранова Тома.

Объяснение:

Привіт! Зараз ми швидко усе запишемо:

Дано: m(H₂O)=75 г , m(KNO₃)=25 г, m(розчину)=m(H₂O)+m(KNO₃)=75+25=100 г

I. Запишемо рівняння реакції: KNO₃ + H₂O = KNO₃ · H₂O (розчин)

II. Запишемо формули // Виконаємо обчислення :

w(E)=m(E)/m(розчину) · 100%

w(KNO₃)=

25

100

100

=

25

100

25

∗100=25

Відповідь: 25%