Обчисліть масу продукту реакції взаємодії амінооцтової кислоти з калій гідроксидом масою 112 грам ,

який містить 20% домішок​

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-раKOH) = 112г

w(домішок) = 20%

Найти: m(CH₂COOKNH₂) - ?

Определим массу  KOH:

m(KOH)  = m(р-раKOH) * (100% - (w(домішок) ) : 100% =

= 112 * (100% - 20%)) : 100% = 89,6 г

Составим УХР:

89,6 г                                   х г

KOH   +  C₂H₅NO₂  → CH₂COOKNH₂ + H₂O

n = 1 моль                   n = 1 моль

M = 56 г/моль           М = 113 г/моль

m = 56 г                    m = 113 г

m(CH₂COOKNH₂) = 89,6 * 113 : 56 = 180,8 г

Отвечает Федченко Анна.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

НА ФОТО