Яка маса купрум(ІІ) нітрату відповідає кількості речовини 1.5 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинов Радмир.

Дано:

n(Cu(NO3)2) = 1,5 моль

Знайти:

m(Cu(NO3)2) - ?

Розв'язання:

1) M(Cu(NO3)2) = 188 г/моль;

2) m(Cu(NO3)2) = n * M = 1,5 * 188 = 282 г.

Відповідь: Маса Cu(NO3)2 становить 282 г.