Масова частка Карбону(C) органічні речовини - 81.81% А Гідрогену(H) - 18.9% Відносна речовина за

Водним (H2) - 22% Яка молекулярна формула речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошин Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ω(Н) = 18,19% або 0,1819

ω(C) = 81,81% або 0,8181

D(Н2) = 22

Знайти: CxHy - ?

М(CxHy) = D(H2) * M(H2) = 22 * 2 = 44 г/моль

Знайдемо кількість речовини Карбону , Гідрогену:

n(C) = ω(C) * М(CxHy)/М(С) = 0,8181 * 44/ 12 = 3 моль

n(H) = ω(Н) * М(CxHy)/М(Н) = 0,1819 * 44/ 1 = 8 моль

n(C) : n(H)  = 3 : 8

Молекулярна формула речовини : С3Н8 - пропан