Приготуйте розчин масою 50г з масовою часткою цукру 2%


Ответы на вопрос

Отвечает Ютубов Ильяс.

Дано:

m р-ну(цукру) = 50 г

ω(цукру) = 2%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 2% * 50 / 100% = 1 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 50 - 1 = 49 г.

Відповідь: Маса цукру становить 1 г; води - 49 г.