Визначити молярну концентрацію розчину, одержаного при розчиненні 42,6 г натрій сульфату у 300 г

води, якщо густина одержаного розчину дорівнює 1,12 г/мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Леонид.

Объяснение:

m(р-ра)=300+42,6=342,6 г

V(p-pa)342,6/1,12=305,9 мл=0,3059 л

Mr(Na2SO4)=142 г/моль

n(Na2SO4)=342,6/142=0,3 моль

c =  \frac{n}{v}  \\ c =  \frac{0.3}{0.3059}  = 0.98