Алкiн масою 104 г максимально може приєднати 179,2 л хлору. Визначте молекулярну формулу алкіну.​


Ответы на вопрос

Отвечает Никула Вася.

Ответ:

Дано:

m(CnH2n-2) = 41 г

V(H2)= 22.4 л

Знайти:

формула-?

n(H2)=V/Vm = 22,4 л/22,4 л/моль = 1 моль

СnH2n-2 + 2H2 = CnH2n+2

З рівняння реакції ⇒ n(CnH2n-2) = 0,5n(H2)

n(CnH2n-2) = 0,5*1 моль = 0,5 моль

М(СnH2n-2) = m/n = 41 г/0,5 моль = 82 г/моль

12n+2n-2=82

14n=84

n=6

Формула С6Н10

Відповідь: С6Н10

Объяснение: