Позначте формули речовин, які взаємодіють з натрій карбонатом (Na2CO3) : 1) ВаО; 2) ВаСO3; 3)

Ва(ОН)2; 4) НСl; 5) КСl; 6) HNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Rozenberg Artur.

Ответ:

3) 4) 6)

Объяснение:

Ba(OH)2+Na2CO3=BaCO3↓+2NaOH

Na2CO3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2↑

Na2CO3+2HNO3=2NaNO3+H2O+CO2↑