Яку масу натрій гідроксиду і який обєм води треба використати для приготування 200 г розчину з

масовою часткою розчиненої речовини 48% помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Гетьманець Таня.

Ответ:

96 г, 104 мл

Объяснение:

m(NaOH) = m(р) * w(NaOH) = 200 * 0.48 = 96 (г)

V(H2O) = m(H2O) / p(H2O) = m(р) - m(NaOH) /p(H2O) = 200 - 96 /1000 = 0.104 (дм3)