При спалюванні вуглеводню кількості речовин 0,8моль , утворився карбон 4валентний оксид масою 176

грамів і вода кількістю 4.8моль.Густина речонини за CH4=4.5 вивести формулу вуглеводню Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шилович Татьяна.

Відповідь:

СхНу+О2=СО2+Н2О

M()=4,5*16=72г/моль

n(CO2)=176/44=4моль

   CXHy                  CO2                   H20

 0,8/0,8                  4/0,8           4,8/0,8

      1                           5                   6  (коефіцієнти)

СхНу+8О2=5СО2+6Н2О

формула речовини   С5Н12----пентан

Пояснення: