Яка маса, кількості речовин містять в сульфуру (4) оксиди SO2 об'ємом 112л (н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Марианна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(SO2) = 112 л

Vm=22,4 л/моль

М(SO2) = 64 г/моль

Найти

m(SO2)

n(SO2)

n(SO2) = V / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль

m(SO2) = n * M = 5 * 64 = 320 г