Обчисліть масу етанолу, одержаного відновленням етаналю масою 154г. Срочео, пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Хажанец Александр.

Объяснение:

CH3CHO +H2 - - - - > C2H5OH

n(CH3CHO) =154/44=3,5 моль

n(CH3CHO) =n(C2H5OH) =3, 5 МОЛЬ

m(C2H5OH) =3, 5*46=161 г