Укажіть пари реагертів, взаємодія яких відповідає скороченому йонному рівнянню реакції Н+-ОН-=H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Макулбаева Нурайка.

Объяснение:

HCl+NaOH=NaCl+H2O

H(+)+Cl(-)+Na(+)+OH(-)=Na(+)+Cl(-)+H2O

H(+)+OH(-)=H2O