Скільки молекул та атомів міститься в 1, 5 молях кальцій нітрату (Ca(NO3) 2)?Яка масова частка

хімічних елементів у цій сполуці? Даю 35 балів срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Алия.

Ответ:

N=N*Na

N=1.5*6.02*10^23

N=9.03*10^23

Ca - 24.4%

N - 17%

O - 58.5%