яку кількість кислоти та води треба взяти, щоб приготувати 20гр оцтової кислоти з масовою часткою

9%​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Михаил.

Відповідь:

Пояснення:

w(кисл) = m(кисл)/m(розч)

m(розч) = m(кисл) + m(h₂0)

m(кисл) = w(кисл)*m(розч)

m(кисл) = 0.09*20 = 1.8 г

m(h₂0) = m(розч) -m(кисл)

m(h₂0) = 20-1.8=18.2 г