Потрібна допомога Яка кількість тепла виділяється при згоранні 240г вугілля якщо термохімічне

рівнняння реакції C+O2=CO2 H=-393 кДж будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Батенькова Даша.

Привет! Сейчас решим

C + O2 = CO2 + 393 кДж

1 моль C = 393 кДж

n(C) = 240:12 = 20 моль

Q= 393*20 = 7860 кДж

Готово! Есть вопросы? Напиши и я отвечу