Визначити процентну концентрацію розчину, отриманого змішуванням 300 г 25% -ного і 400 г 40% -ного

розчинів. відповідь 33.6%

Ответы на вопрос

Отвечает Завацкая Анжелика.

m(розчину)=300+400=700г

m(речовини)=(300*25/100)+(400*40/100)=235г

w=235*100/700=33,571%