Обчисліть масу міді, що виділиться в результаті дії цинкової пластинки на розчин купрум (2) хлориду

масою 13,5 г

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.
Zn+CuCl2->ZnCl2+Cu
Дана масса раствора или масса соли?Если масса соли то так
n(CuCl2)=13,5/135=0,1
m(Cu)=0,1*64=6,4 г